BEST işlem çiftlerinde en yüksek hacimde işlem yapın

Simply the BEST takas yarışması, 21 Eylül saat 12.00 (CET) - 5 Ekim 12.00 (CET) arasında gerçekleşecek. Ön kayıtlar 14 Eylül saat 15.00’da (CET) başlıyor, sakın kaçırmayın!

BEST yatırımcı, BEST işlemi yapandır

Çok basit: Simply the BEST yatırımcısı olduğunuzu herkese kanıtlamak istiyorsanız, tüm yarışma boyunca Bitpanda Pro'daki BEST işlem çiftlerinde en yüksek hacmi yapmanız gerekir. Yarışmanın sonunda tüm Bitpanda Pro BEST piyasalarında (BEST/EUR ve BEST/BTC) en yüksek işlem hacmine sahip olan yatırımcılar, Bitpanda Pro BEST cüzdanlarına yatırılacak 10.000 EUR'ya kadar BEST kazanacaklar.

Yarışmanın sonunda, Simply the BEST yatırımcısı olamazsanız, üzülmenize hiç gerek yok çünkü kaybeden yarışmacılarımız için de harika ödüllerimiz var! Önceki takas yarışmalarımızdan bildiğiniz gibi, kazananlar 5 Ekim'de yarışma bittikten sonra e-posta ile bilgilendirilecekler. Ayrıca, kazananlar web sitemizde ve genel puan tablomuzda da duyurulacaktır (veri koruma yasası nedeniyle, kayıt sırasında benzersiz bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekir).

BEST yatırımcılar için ödüllerimiz:

Ödül 1
10.000 EUR değerinde BEST (Bitpanda Pro BEST cüzdanına ödeme)

Ödül 2
4.000 EUR değerinde BEST (Bitpanda Pro BEST cüzdanına ödeme)

Ödül 3
2.000 EUR değerinde BEST (Bitpanda Pro BEST cüzdanına ödeme)

Ödül 4-10
Her bir kazanan için 200 EUR değerinde BEST (Bitpanda Pro BEST cüzdanına ödeme)

Ayrıca, 11 ila 50. sıralarda yer alan rastgele seçilmiş 10 katılımcı (en az 150.000 € işlem hacmi VEYA en az 10 işlem) 100 EUR değerinde BEST (Bitpanda Pro BEST cüzdanlarına ödenerek) kazanmak için bir çekilişe katılacak.

Yarışmaya nasıl katılınır

  1. Bitpanda Pro'da tamamen doğrulanmış bir kullanıcı olduğunuzdan emin olun
  2. Bitpanda Pro'daki pop-up aracılığıyla Simply the BEST takas yarışmasına kayıt olun
  3. Şartlar ve koşulları kabul edin
  4. Doğrudan Bitpanda Pro'da rastgele oluşturulmuş bir takma ad seçin
  5. 21 Eylül 12.00’da (CET) alım-satıma başlamayı unutmayın

İki hafta boyunca BEST'te en yüksek hacimde işlem yapın

Simply the BEST takas yarışması, Bitpanda Pro'daki tüm BEST alım satım çiftlerini içerir. 21 Eylül 12.00’da (CET) ve 5 Ekim 12.00’da (CET) arasında

herhangi bir Bitpanda Pro BEST piyasasında işlem yapın (BEST/EUR ve BEST/BTC).

Bitpanda Pro'daki herhangi bir BEST piyasasındaki tüm işlemler dikkate alınır. Toplam 14 günlük işlem hacminiz, tüm Bitpanda Pro BEST piyasalarındaki tüm işlemlerinizin toplam miktarıdır. Yarışmanın iki haftasında Bitpanda Pro'daki tüm BEST piyasalarında en yüksek işlem hacmine sahip olan kullanıcı kazanır.

Kazanıp kazanmadığınızı öğrenin

Yarışmamızın sonunda, kazananlar e-posta ile ve herkesin görebileceği BEST listesi puan tablosunda bilgilendirilecektir. Bir önceki Cyber August takas yarışmamızın kazananlarını buradan görebilirsiniz.

Simply the BEST için hemen ön kayıt yaptırın!

Lütfen aynı kişiye veya aynı tüzel kişiliğe ait (doğrudan veya dolaylı olarak) iki veya daha fazla hesap arasında sürekli ticarete (wash trading) izin verilmediğini unutmayın. Kurallara uymayan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutarız. Resmi takas yarışması şartlar ve koşullarında  daha fazlasını okuyun.